Spotkanie organizacyjne Rok szkolny 2020/2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
zapraszamy w dniu 02.09.2020r. do szkoły w godzinach od 17:30 do 19:00 celem zdania podręczników,pobrania nowych,odebrania świadectw.
W dniu jutrzejszym będzie mozliwość indywidualnych krótkich spotkań z opiekunem klasy, zaktualizowania danych (nr telefonu,adresy e-mail itp)
PROSIMY O ZWROT ZALEGŁYCH PODRĘCZNIKÓW

Trwają rozmowy odnośnie powrotu (nawet częściowego /system hybrydowy) naszej szkoły do budynku i zajęć stacjonarnych. Prosimy o cierpliwość.

W dniu 03.09.2020r. odbędą sie pierwsze spotkania organizacyjne on -line z opiekunami klas

Wszystkie osoby odwiedzającę w dniu jutrzejszym szkołę proszone są o noszenie maski oraz zachowanie odstępu 1,5m.Prosimy rówież nie tworzyć grup na terenie szkoły.
Rodziców (mama lub tata) i uczniów klasy I Szkoły Podstawowej jak również rodziców (mama lub tata) i wszystkich nowych uczniów naszej szkoły zapraszamy do auli szkolnej na zebranie organizacyjne na godzinę 17:00

W załącznikach umieszczamy kalendarium spotkań oraz plany lekcji w trzech wariantach,które obowiązywać będą w zależności od sytuacji.
Na dzień dzisiejszy od przyszłego tygodnia pracujemy z wariantem III
Wariant I-zajęcia w systemie stacjonarnym,
Wariant II-zajęcia w systemie hybrydowym
Wariant III- zajęcia w systemie zdalnym.

Szanowni Rodzice,Drodzy Uczniowie

w dniu wczorajszym ( 27.08.2020r) w godzinach popołudniowych zmienino decyzję w sprawie zajęć dodatkowych odbywających się głównych budynkach szkół niemieckich na terenie Berlina.
Ze względu na nagły wzost zachorowań a tym samym mając na uwadze bezpieczeństo uczniów nie możemy kontynuować zajęć w systemie stacjonarmym a tym samym krzystać z sal,które wynajmujemy w Obershule Robert Jungk.
Kontynuować będziemy naukę w systemie on-line poprzez wideokonferencje w bezpośrednim kontakcie z uczniem z planem dostosowanym do możliwości dziecka mającym na uwadze obciążenia w szkołach lokalnych.
Czekamy na decyzję z urzędu niemieckiego w sprawie zgody na jednorazowe spotkanie na terenie szkoły. To możliwość odebrania świadectw, zdania podręczniów i pobrania nowych oraz krótkich indywidualnych spokań z opiekunami klas.
Najpóźniej w dniu 01.09.2020r, po spotkaniu Rady Pedagogicznej otrzymają Państwo informację odnośnie organizacji roku szkolnego 2020/2021

Do pobrania