Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020 w Szkole Polskiej

Szanowni Pańswo, Drodzy Uczniowie,
w dniu 02.06.2020r. otrzymałam zgodę od urzędu niemieckiego na przeprowadzenie zakończenia roku szkolnego 2019/2020 na terenie szkoły. Aby skorzystać z otrzymanej zgody musimy dostosować się do procedur bezpieczeństwa obowiązujących w Oberschule Robert-Jungk. Zkończenie roku szkolnego w Szkole Polskiej odbędzie się w dniu 25 czerwca 2020r. w formie spotkań uczniów poszczególnych klas z wychowawcami w odstępach czasowych i w grupach do 10 osób. Krótkie spotkania dadzą możliwość uczniom rozliczenia się z podręczników i wypożyczonych książek oraz pobrania świadectw szkolnych.

Procedura spotkań na terenie szkoły w dniu 25.06.2020r.
klasa I (załącznik nr 1)
klasa II (załącznik nr 2)
klasa IIIA (załącznik nr 3)
klasa IIIB (załącznik nr 4)
klasa IV (załącznik nr 5)
klasa V (załącznik nr 6)
klasa VI oraz klasa I LO 3 letnia (załącznik nr 7)
klasa VII oraz klasa I LO 4 letnia (załącznik nr 8)
klasa VIII (załącznik nr 9)
klasy II i III LO (załącznik nr 10)

Od klasy IV do ostatniej klasy LO na teren szkoły wejść mogą tylko uczniowie. Rodziców prosimy o oczekiwanie na dzieci przy wyjściu ( boczne wyjście ze szkoły )
Proszę o regularne przybycie do szkoły. Nie wolno przebywać na korytarzu szkolnym ani przed wejściem do szkoły nawet w małej grupie. Wejście do szkoły to tylko wejście. Wszyscy korzystają z wyjścia bocznego (kierunek biblioteka szkolna , za gabineem 009 na lewo). W szkole obowiązuje jedna droga poruszania się. W salach lekcyjnych zachowujemy odległość 1,5m.
Proszę o zabranie podręczników szkolnych i książęk celem rozliczenia się. To dla nas bardzo ważne gdyż mamy inwentaryzację w szkole i odpowiadamy za stan mienia szkolnego.
Dziękujemy i cieszymy się z krótkiego spotkania z Wami jeszcze przed wakacjami.

Do pobrania