Nauka zdalna od dnia 04.05.2020r.do końca roku szkolnego

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!!!!
zgodnie z decyzją władz niemieckich od dnia 04.05.2020r. do dnia 25.06.2020r. nie ma możliwości realizowania naszych zajęć w szkole. Do szkoły (Robert-Junk Oberschule) w której mieści się i nasza szkoła powróciły tylko najstarsze roczniki i to w grupach 10 osobowych z zachowaniem odpowiednich norm bezpieczeństwa. Uczniowie mają tylko matematykę i j.niemiecki. Po zakończonych lekcjach wszystko jest dezynfekowane. Z uwagi na to,iż mamy klasy ,które liczą nawet 25 uczniów w dalszym ciągu pracować będziemy w systemie on-line zgodnie z przyjętym kalendarzem i planem lekcji. Jeżeli w miesiącu czerwcu 2020r. będzie można spotkać się chociaż jeden raz w małych grupach celem np. odebrania świadectw czy zdania podręczników szkolnych, uczniowie jak i rodzice otrzymają dokładną informację w tej sprawie.
Przypominam,
uczniowie otrzymają zadania, ćwiczenia oraz projekty, które wysyłane będą każdemu na adres e mail przez opiekuna danej klasy w godzinach. od 16.00-17.00,
W godzinach 17.00-19.00 w razie jakichkolwiek pytań lub problemów z zadaniami lub chęci kontaktu z opiekunem klasy w innych sprawach, każdy z nauczycieli będzie dostępny dla uczniów jak i rodziców na komunikatorze „SKYPE” w wyżej wymienionych terminach. Uczniowie klas młodszych w uzgodnieniu z rodzicami spotykają się dodatkowo z opiekunem klasy na zajęciach na platformie zoom.

Do zobaczenia na zajęciach on-line
Izabella Elsner