BAL KARNAWAŁOWY

W ostatnich dniach przed feriami w naszej szkole dla dzieci z klas I-III zorganizowano doroczny bal karnawałowy. W tym dniu, za sprawą wspaniałych rodziców, największa z sal lekcyjnych zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną balonów, tajemniczych świateł, muzyki, serpentyn i czarów, a potem- wróżek, duchów, motylków, czarodziejów, kowbojów i innych postaci z kreskówek i bajek. Prowadzenie balu powierzono, jak co roku, nauczycielkom klas młodszych, które nikomu nie pozwolili się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kolegami i koleżankami. Były wygłupy, tańce, korowody, kółeczka, pociągi i węże. Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez prowadzące. Szaleństwa i pląsy na parkiecie, i wspólne zabawy wyczerpały siły naszych uczniów. Po zabawie wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców, którzy jak co roku przygotowali zdrowe przekąski, i stół pełen pyszności. Dziękujemy pani Agnieszce – mamie Zuzy za doskonalą organizację i wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc.